Image default
اخبار و رویدادها

نمایشگاه فرش دستباف ایرانی در مجموعه نیاوران

زیر یک دقیقه زمان برای مطالعه

همزمان با عید سعید فطر نمایشگاه نشان‌های برتر فرش و تابلوفرش دستباف ایرانی برگزار شد. در مجموعه فرهنگی‌ تاریخی نیاوران با نگاه مسئولیت اجتماعی برای معرفی صنایع‌ دستی کشور و هنرمندان این عرصه برپا شده است.
این نمایشگاه با هدف ترویج فرهنگ ایرانی، حمایت از تولیدکنندگان داخلی و کالای ایرانی است. همچنین معرفی صنعت فرش و تابلوفرش دستباف تا 23 اردیبهشت امسال در مجموعه فرهنگی‌تاریخی نیاوران در حال برگزاری است.
در این نمایشگاه 20 تولید کننده از بهترین صنعتگران و تولیدکنندگان دستبافته‌های فرش و تابلوفرش ایرانی حضور دارند.
در نمایشگاه، نشان‌های برتر فرش و تابلوفرش دستباف ایرانی، دستبافت‌هایی از استان‌ها و شهر‌های مختلف کشور از جمله تبریز، قم، اصفهان، نائین، عشایر چهار محال و بختیاری، بیجار، اردبیل، خوی، ترکمن، سیرجان و کرمان در طرح‌ها و نقش‌های جدید و متنوع به علاقه‌مندان عرضه می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند روز‌های 12 تا 23 اردیبهشت از ساعت 15 تا 21 و جمعه‌ها از 11 تا 21 برای بازدید از این نمایشگاه به مجموعه فرهنگی‌تاریخی نیاوران واقع در میدان شهید باهنر (نیاوران) مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری آریا

آدرس کوتاه: https://www.cpersia.com/mag/fa/7497

مطالب مرتبط

برگزاری سلسله جلسات علمی در نمایشگاه فرش دستباف

اعظم قهرمانی

افتتاح موزه فرش تبریز تا سال ۱۴۰۴

اعظم قهرمانی

سقف متراژ صادرات فرش همراه مسافر اعلام شد

اعظم قهرمانی

ارسال نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض خواهیم کرد که شما با این مسئله موافق هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. تایید بیشتر بخوانید