Image default
اخبار و رویدادها

گلیم خراسان شمالی در نمایشگاه مونیخ آلمان درخشید

زیر یک دقیقه زمان برای مطالعه

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی گفت: برپایی غرفه گلیم استان در نمایشگاه بین‌المللی صنایع دستی مونیخ در کشور آلمان توانست این صنایع دستی را به خوبی به جهانیان عرضه کند.

علی مستوفیان اظهار داشت: تیم تجاری صنایع‌دستی خراسان شمالی به مدیریت و سرپرستی حامد مطرانلویی، هنرمند رقص آیینی استان در این نمایشگاه حضور دشت.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه از ۱۵ تا ۱۹ تیرماه جاری در شهر مونیخ کشور آلمان برپا بود، افزود: این نمایشگاه با بیش یک هزار غرفه‌دار، مجموعه کاملی از خدمات، محصولات و آخرین روند فناوری و نوآوری در زمینه صنایع‌دستی را ارائه داد.

مستوفیان با بیان اینکه در این نمایشگاه سطح بالایی از مهارت، کاردستی با کیفیت بالا و طراحی ماهرانه ارائه شد، گفت: این نمایشگاه پیشرو برای صنایع‌دستی با محتوای ساخت‌وساز، نوسازی، محل ملاقات برای بازدیدکنندگان تجاری، خانه، محل کار، یراق‌آلات آشپزخانه، صنایع‌دستی، طراحی، ساخت‌وساز بیرونی، فضای باز و فناوری در زمینه باغ است.

منبع: ایرنا

همچنین بخوانید : بافت سالانه سه هزار و پانصد متر مربع فرش دستباف در ایلام

سی پرشیا مگ

آدرس کوتاه: https://www.cpersia.com/mag/fa/8083

مطالب مرتبط

برنی سندرز نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پا روی فرش ایرانی گذاشت

شفیعی

بافندگان فرش دوروی خراسان‌شمالی از حمایت‌های بین‌المللی بهره‌مند می‌شوند

اعظم قهرمانی

حراج کریستیز میزبان شاهکارهای درخشان دوران طلایی هنر ایران

شفیعی

ارسال نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض خواهیم کرد که شما با این مسئله موافق هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. تایید بیشتر بخوانید